Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çdüzenışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Selen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Torlakler” hareketi hayata geritir. Bir yıl sürmesi planlanan davranış inanılmaz ait görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en koskocaman cahillik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalüstü bir peklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Yetişek Bakanı, Gençlik Spor Bakanı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü yürekin tarihlerinde ilk nöbet tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda baş başa davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yazgıında birokkalı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile dil eğitimi almıştır. Burayı da koskocaman bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birokkalı proje ve çdüzenışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birokkalı başarılı çdüzenışdamızlık imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çdüzenışmaların sonucunda Dünyanın en koskocaman kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve gayrı ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun temelkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin gurur kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; birokkalı vakıf ve uluslararası yapılışa, çdüzenışmalar ve projeler dair destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://masajcihazlari.name.tr/ https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ https://metafizik.name.tr/ https://kadikoymarangoz.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al