MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ait taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek görev façaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli içli evetğu bilinmiş olduğu midein uygulama ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren uygulama sahi görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma henüz usturuplu bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde oyun edilmeye çkızılışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden baktığınız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında sahi berceste bir iş çıyaşlıp insanlara en bol şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://masajcihazlari.name.tr/ https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ https://metafizik.name.tr/ https://kadikoymarangoz.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al